Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Haszysz, marihuana i nielegalne casino na zapleczu u fryzjera

Data publikacji 22.01.2019

Oficjalnie był to zakład fryzjerski, jednak policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna zatrzymali w nim dwóch mężczyzn podejrzewanych o prowadzenie na zapleczu nielegalnego salonu gier hazardowych. W pomieszczeniach znaleziono również marihuanę, haszysz i różnego rodzaju dokumenty polskie i zagraniczne.

Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna podczas prowadzonych działań operacyjnych dotarli do jednego z zakładów fryzjerskich na terenie gminy Lesznowola. Nie chodziło tu o kontrolę jakości oferowanych usług. Zainteresowanie policjantów wzbudziło zaplecze, do którego z salonu fryzjerskiego prowadziło małe niepozorne wejście.

To tam, jak wynika z policyjnych ustaleń, była prowadzona „właściwa” działalność. Znajdowało się tutaj kilka pomieszczeń z różnego rodzaju maszynami do gier losowych. Ponadto przy znajdujących się tu mężczyznach oraz w pomieszczeniach zabezpieczono łącznie niemal 27 gramów haszyszu oraz 1,5 grama marihuany. 28 i 55-letni obywatele Wietnamu zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnej celi. Podczas szczegółowej kontroli policjanci ujawnili jeszcze paszporty, prawa jazdy i karty pobytu nienależące do zatrzymanych.

Sprawę przejęli i prowadzą obecnie funkcjonariusze z komisariatu policji w Lesznowoli. Maszyny do gier zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy urzędu celno-skarbowego.

ea/js

  • Mężczyzna zatrzymany przez policjantów
  • Mężczyzna zatrzymany przez policjantów
  • Zaplecze salonu fryzjerskiego
Powrót na górę strony