Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zarzuty za zniszczenie mienia i naruszenie miru domowego

Data publikacji 09.01.2019

Policjanci zatrzymali 26-letniego Marcina C. Mężczyzna najprawdopodobniej wciąż nie przyjmował do wiadomości, że mieszkanie, w którym jeszcze niedawno zamieszkiwał nie należy już do niego oraz jego babci i nie wolno mu rozwiercać zamków założonych przez spółdzielnię ani tam przebywać. Zatrzymany usłyszał zarzut naruszenia miru domowego oraz zniszczenia mienia.

Patrolowcy zostali powiadomieni przez pracowników spółdzielni o wtargnięciu do jednego z mieszkań dawnego lokatora. Na przestrzeni dwóch tygodni był to już drugi taki przypadek, że mężczyzna najprawdopodobniej rozwiercił zamki i próbował się na nowo zadomowić.

Policjanci ustalili, że mieszkanie ze względu na zadłużenie zostało sądownie odebrane najemcom, a następnie protokolarnie zdane i przekazane spółdzielni. 26-letni Marcin C., wnuk właścicielki najwyraźniej nie przyjmował do wiadomości tego stanu rzeczy i dwukrotnie wtargnął do wnętrza, niszcząc jednocześnie zamki.

Patrolowcy zatrzymali 26-latka. W wydziale mienia zostało przyjęte zawiadomienie, następnie zgromadzono materiał dowodowy i przedstawiono Marcinowi C. zarzuty naruszenia miru domowego i zniszczenia mienia.

jw/mb


 

Powrót na górę strony