Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dozór za uprawianie i posiadanie konopi

Data publikacji 08.01.2019

37-latka zatrzymali funkcjonariusze stołecznego wydziału do walki z przestępczością narkotykową. Mężczyzna jest podejrzany o uprawianie konopi innych niż włókniste, przy czym uprawa ta dostarczyła mu ponad 33 gramów ziela konopi innych niż włókniste. Decyzją prokuratora rejonowego w Wołominie Kamil W. został objęty dozorem Policji. 37-latek usłyszał już zarzut dotyczący przestępstwa określonego w ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii, za które może mu grozić kara od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze wydziału do walki z przestępczością narkotykową stołecznej Komendy uzyskali informację, z której wynikało, że w jednym z domów w Markach mogą być wytwarzane narkotyki. Funkcjonariusze pojechali pod wskazany adres. Tam w obecności 37-letniego właściciela posesji przeszukali wszystkie pomieszczenia. Na poddaszu domu w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu ujawnili 19 krzewów konopi innych niż włókniste we wczesnej fazie wzrostu. Kolejne 3 krzewy konopi policjanci znaleźli w innym pomieszczeniu usytuowanym na piętrze budynku.

Kryminalni zatrzymali Kamila W. 37-latek usłyszał zarzut uprawiania konopi innych niż włókniste, przy czym uprawa ta dostarczyła mu ponad 33 gramów ziela konopi.

Mężczyzna decyzją prokuratora rejonowego w Wołominie został objęty dozorem Policji. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii może mu grozić kara od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

ts/mbr

 

Powrót na górę strony