Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rozpoznana podejrzana o kradzieże sklepowe

Data publikacji 08.01.2019

Zatrzymana przez patrolowców 36-letnia Katarzyna P. na przestrzeni kilku dni przed świętami najprawdopodobniej dopuściła się czterech kradzieży w sieciowych sklepach drogeryjnych i ze sprzętem agd. Łączna wartość strat wyniosła ponad 2 tysiące złotych. Kobieta została rozpoznana przez ochronę, kiedy po raz kolejny pojawiła się w sklepach w nowym roku. W wydziale mienia usłyszała zarzuty, przestępstw dopuściła się w warunkach recydywy.

Policjanci z patrolówki zostali wezwani przez pracowników ochrony. Z ich relacji wynikało, że rozpoznali oni i wskazali mundurowym kobietę, która w okresie przedświątecznym miała dopuścić się kilku kradzieży w dwóch sklepach na terenie centrum handlowego.

36-letnia Katarzyna P. była znana policjantom z wcześniejszych zatrzymań właśnie za kradzieże sklepowe. Tym razem była podejrzana o wynoszenie perfum i drobnego agd o łącznej wartości ponad 2 tysięcy złotych. Jak wskazywały ustalenia, do podobnych sytuacji doszło czterokrotnie na przestrzeni 5 dni. Funkcjonariusze zatrzymali kobietę.

W wydziale do walki z przestępczością przeciwko mieniu śledczy zgromadzili materiał dowodowy i przedstawili 36-latce zarzuty. Przestępstw dopuściła się w warunkach recydywy.

ea/jw

Powrót na górę strony