Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelny wypadek z udziałem pieszego

Data publikacji 02.01.2019

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Wystarczy chwila nieuwagi i może dojść do poważnych oraz tragicznych w skutkach zdarzeń, w których poszkodowani tracą nie tylko zdrowie, ale i życie. Policja ustala okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego, do którego doszło 31 grudnia na skrzyżowaniu ulicy Pułkowej z ulicą Dzierżoniowską

Do wypadku doszło 31 grudnia przed godziną 18:00. 26-letni mężczyzna przechodził z lewej strony jezdni na prawą. W tym samym czasie, w kierunku ulicy Wóycickiego jechał kierowca autobusu. Doszło do potrącenia pieszego. W wyniku poniesionych obrażeń mężczyzna zmarł na miejscu. Kierujący autobusem był trzeźwy.

Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze przez wiele godzin wykonywali czynności procesowe pod nadzorem Prokuratora Rejonowego Warszawa Żoliborz, mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Szczegóły tego wypadku ustalają policjanci, którzy apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach. Teraz kiedy zmierzch zapada wcześnie, a warunki pogodowe są coraz gorsze, piesi i rowerzyści bez elementów odblaskowych są słabo widoczni na nieoświetlonych drogach.

ek/mb

Powrót na górę strony