Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwy z dwoma zakazami

Data publikacji 02.01.2019

Policjanci z pruszkowskiej komendy zatrzymali nietrzeźwego kierowcę forda. Mężczyzna miał promil alkoholu we krwi i nie posiadał prawa jazdy, bo zostało mu wcześniej odebrane w związku z orzeczonym przez sąd w Warszawie zakazem prowadzenia pojazdów.

Policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego pruszkowskiej prewencji zatrzymali wczoraj po południu, na ulicy Bohaterów Warszawy nietrzeźwego kierowcę forda. Przeprowadzone badanie wykazało, że 25-latek miał promil alkoholu we krwi. Kierowca nie miał prawa jazdy. Podczas sprawdzenia w policyjnych bazach okazało się, że posiadał dwa zakazy kierowania pojazdami mechanicznymi wydane przez warszawski i pruszkowski sąd. Zakazy obowiązują do października 2020 roku.

Pojazd, którym kierował 25-latek miał dwie różne tablice rejestracyjne, a w bagażniku znajdowały się tablice przypisane do pojazdu. Tablice nie były poszukiwane.

25-letni mieszkaniec Pruszkowa odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz złamanie zakazu sądowego, a za wykroczenie posługiwania się tablicami od innego pojazdu odpowie przed sądem.

kk/mb

Powrót na górę strony