Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzany o kradzieże z włamaniem do piwnic w rękach policjantów

Data publikacji 02.01.2019

Zarzuty kradzieży z włamaniem w warunkach recydywy usłyszał w bemowskim komisariacie 58-letni Józef O. Mężczyznę rozpoznali na monitoringu policjanci z komisariatu, zaraz po tym namierzyli go i zatrzymali. 58-latek podejrzany jest o włamanie do piwnic i kradzież rzeczy oszacowanych na kwotę niemalże tysiąc zł. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia.

Policjanci z komisariatu na Bemowie otrzymali zgłoszenia dotyczące kradzieży z włamaniem do piwnic. Z ustaleń wynika, że skradzione zostały narty i inne rzeczy o łącznej wartości niemalże tysiąc zł. Policjanci przeglądając zabezpieczony monitoring rozpoznali na nim utrwalony wizerunek 58-letniego Józefa O. Zaraz po tym namierzyli go i zatrzymali. Okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu przez Prokuraturę Rejonową Warszawa Wola.

58-latek trafił do policyjnej celi. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem w warunkach recydywy. Mężczyzna był już karany za podobne przestępstwo i przebywał w zakładzie karnym. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia.

ms/jf

Powrót na górę strony