Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

"Trzeźwy poranek" w Warszawie

Data publikacji 10.11.2009

Wśród 543 skontrolowanych 3 kierowców było po użyciu alkoholu. Wszyscy trzej odpowiedzą przed sądem grodzkim. Mieli od 0,21 do 0,34 promila alkoholu w organizmie. Poranne działania pn. "Trzeźwy poranek" tym razem prowadzone były na ul. Połczyńskiej, Drewny, Radzymińskiej i Wale Miedzeszyńskim.

Dzisiaj od wczesnych godzin porannych policjanci wydziału ruchu drogowego KSP przeprowadzili kontrolę w ramach akcji „Trzeźwy poranek” na ul. Połczyńskiej, Drewny, Radzymińskiej i Wale Miedzeszyńskim. Skontrolowali 543 kierowców. W ręce Policji wpadło 3 nietrzeźwych kierujących. Mieli od 0,21 do 0,34 promila alkoholu w organizmie. Wszyscy trzej odpowiedzą teraz przed sądem grodzkim.

Przypominamy, że celem trwającej od wielu miesięcy akcji „Trzeźwy poranek” jest wyeliminowanie z naszych dróg tych, którzy siadają za kierownicę po wypiciu alkoholu. Stołeczni policjanci w wybranych dniach tygodnia, we wczesnych godzinach rannych, podczas oczekiwania na zmianę świateł, przeprowadzają w Warszawie zmasowane kontrole trzeźwości kierowców.

dt
 

 

Powrót na górę strony