Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki wyrzucił pod ławkę na której siedział

Data publikacji 28.09.2018

Dwóch mężczyzn siedzących na ławce na placu zabaw w Zielonce postanowili wylegitymować i sprawdzić policjanci z miejscowej jednostki Policji. Na widok umundurowanych funkcjonariuszy, jeden z nich rzucił na ziemię, pod ławkę na której siedział jakiś przedmiot. Odrzuconym przedmiotem okazała się być zawinięta bibułka papierowa z zawartością suszu roślinnego – marihuany. Mężczyzna podczas przeszukania wyjął dodatkowo ukryte w bieliźnie zawiniątko z folii przezroczystej, również z zawartością marihuany. 18-letni Hubert P. został zatrzymany i usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających.

Funkcjonariusze z komisariatu w Zielonce kilka minut przed 21:00 w rejonie ulicy Turowskiej na placu zabaw zauważyli dwóch mężczyzn. Postanowili ich wylegitymować i sprawdzić. Gdy do nich podjechali jeden wyjął coś z kieszeni i rzucił pod ławkę na której siedział. Policjanci od razu sprawdzili co próbował ukryć 18-latek. Przedmiotem tym okazała się być zawinięta bibułka papierowa z zawartością suszu roślinnego – marihuany.

Podczas przeszukania mężczyzna wyjął dobrowolnie ukryte w bieliźnie zawiniątko z folii przezroczystej, również z zawartością marihuany. Hubert P. został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

18-latek został przesłuchany i usłyszał zarzut posiadania środków odurzających wbrew ustawie o przeciwdziałaniu narkomani. Teraz może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ts/eszs

Nagranie audio Wypowiedź - Edyta Adamus, Wydział Komunikacji Społecznej KSP

Pobierz plik Wypowiedź - Edyta Adamus, Wydział Komunikacji Społecznej KSP (format mp3 - rozmiar 2.02 MB)

Powrót na górę strony