Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Aresztowany za rozbój

Data publikacji 28.09.2018

Grodziscy kryminalni ustalili i zatrzymali osobę podejrzaną o dokonanie rozboju. W miejscu zamieszkania mężczyzny policjanci odnaleźli zabrany podczas przestępstwa telefon. Decyzją sądu Jan S. został aresztowany na 2 miesiące. Za popełniony czyn grozi mu nawet 12 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu grodziscy policjanci odebrali zgłoszenie rozboju, do którego doszło w nocy na jednej z ulic Milanówka. Zgodnie z zawiadomieniem w trakcie tego zdarzenia 21–latek miał zostać pobity, po czym nieznany mu napastnik zabrał jego telefon i uciekł.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Skutecznie prowadzone przez kryminalnych czynności pozwoliły szybko wytypować osobę podejrzaną o to przestępstwo. W miejscu zamieszkania mężczyzny funkcjonariusze znaleźli poszukiwany telefon. 45–latek został zatrzymany.

Po zebraniu przez milanowskich policjantów materiałów i przeprowadzonych czynnościach dochodzeniowych, Jan S. usłyszał zarzut dokonania rozboju. Sąd przychylił się do wniosku funkcjonariuszy i prokuratora i zastosował wobec niego 2 miesiące aresztu. Za to przestępstwo grozi mu nawet 12 lat pozbawienia wolności.

 

kz/eszs

Powrót na górę strony