Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nastoletni chuligani trafili do izby wytrzeźwień

Data publikacji 05.11.2009

Wczoraj wieczorem śródmiejscy policjanci patrolujący centrum stolicy zatrzymali dwóch pijanych nastolatków, którzy idąc wzdłuż ulicy Nowogrodzkiej kopali zaparkowane samochody. Sprawcy uszkodzili daewoo wybijając szyby w drzwiach pojazdu. 16-latkowie mieli po około 2 promile alkoholu we krwi. Trafili do izby wytrzeźwień a następnie do policyjnej izby dziecka. Dzisiaj usłyszą zarzuty uszkodzenia mienia i zajmie się nimi sąd rodzinny.

Wczoraj wieczorem do oficera dyżurnego na Śródmieściu zadzwonił mężczyzna, który widział dwóch młodych mężczyzn idących wzdłuż ul. Nowogrodzkiej. Chłopcy kopali samochody zaparkowane wzdłuż ulicy. Na miejsce natychmiast pojechała załoga interwencyjna. Policjanci w rozmowie za świadkiem ustalili rysopisy wandali i ruszyli na ich poszukiwanie. Już po kilku minutach zauważyli dwóch chłopaków odpowiadających rysopisom sprawców uszkodzeń. Obu natychmiast zatrzymano. Policjanci dokładnie sprawdzili, ile samochodów padło ofiarą wandali. W jednym z aut wybili szyby w bocznych drzwiach.

16-latkowie byli kompletnie pijani. Mieli około 2 promili, trafili do izby wytrzeźwień a następnie do policyjnej izby dziecka. Dzisiaj sprawą zajęli się policyjni specjaliści zajmujący się przestępczością wśród nieletnich. Po tym jak nastolatkowie usłyszą zarzuty uszkodzenia mienia, sprawa natychmiast trafi do sądu rodzinnego

 

ak, to

 

Powrót na górę strony