Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

16-letnia córka okradła rodziców

Data publikacji 05.11.2009

Do wołomińskiej komendy zgłosił się ojciec wraz ze swoją 16-letnią córką. Poinformował policjantów o kradzieży rodzinnej biżuterii. Podejrzenia padły na koleżankę córki – Martę M. Funkcjonariusze z zespołu nieletnich ujawnili, że to Sylwia W. – córka państwa W., ukradła dwie złote obrączki i złoty pierścionek rodzicom. Po czym, prosząc o pomoc 18-letnią Magdę G., sprzedała ją w jednym z wołomińskich zakładów jubilerskich. 16 – letnia Sylwia W. została zatrzymana w Policyjnej Izbie Dziecka. Młoda dziewczyna stanie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich. Usłyszy zarzuty za kradzież biżuterii o wartości 1000 zł. i złożenie fałszywych zeznań.

Do policjantów z zespołu nieletnich zgłosił się zdenerwowany ojciec wraz ze swoją córką, aby poinformować o kradzieży rodzinnej biżuterii. Córka, 16-letnia Sylwia W., oskarżyła o tą kradzież swoją koleżankę ze szkoły- Martę M., która rzekomo tego dnia była w domu państwa W.

Funkcjonariusze z zespołu nieletnich ujawnili, że to córka państwa W.- Sylwia W. ukradła dwie złote obrączki i złoty pierścionek rodzicom. Następnie, przy pomocy 18-letniej koleżanki Magdy G., sprzedała biżuterię w jednym z wołomińskich zakładów jubilerskich.

16–latkę zatrzymano w Policyjnej Izbie Dziecka. Sylwia W. stanie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich. Usłyszy zarzuty za kradzież biżuterii o wartości około 1000 zł. i złożenie fałszywych zeznań.

wz


 

Powrót na górę strony