Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zamiast pieniędzy policyjna cela

Data publikacji 03.11.2009

Stołeczni policjanci z wydziału dw. z przestępczością gospodarczą zatrzymali 37-letniego Andrzeja D. i dwóch 38-latków Andrzeja U. oraz Jana P. Mężczyźni wpadli w banku w Wołominie, w momencie, gdy posługując się sfałszowanymi dokumentami uzyskali kredyt w wysokości 100 tys. złotych.

Do zatrzymania doszło w jednej z placówek bankowych na terenie Wołomina. Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 3 mężczyzn, którzy na podstawie sfałszowanych dokumentów podpisali umowę kredytową i wyłudzili 100 tys. złotych. Okazało się, że dokumenty przez nich przedstawiane były sfałszowane.

Podczas przeprowadzonej rozmowy Andrzej D, powiedział, że dokumenty stwierdzające nieprawdę otrzymał od Andrzeja U. Zebrane przez policjantów informacje wskazują, że wystawione przez Andrzeja U. poświadczające nieprawdę dokumenty o zatrudnieniu były wykorzystywane w innych bankach do wyłudzenia kredytów.

Zatrzymani noc spędzili w policyjnym areszcie. Zostaną przedstawione im zarzuty posłużenia się sfałszowanymi dokumentami w celu uzyskania kredytu.

dt
 

 

Powrót na górę strony