Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„Przedsiębiorczy” nieletni

Data publikacji 03.11.2009

16-letnia Patrycja B., 14-letnia Paulina B., 15-letnia Aleksandra Sz., 16-letnia Martyna S., 15-letni Piotr Sz. ostatnie dni spędzili w Policyjnej Izbie Dziecka. Wkrótce staną przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich. Najprawdopodobniej będą odpowiadać za: najście na mieszkanie, kradzież rzeczy o wartości 1400 zł., próbę wymuszenia pieniędzy od koleżanki.

Do wołomińskich policjantów zgłosiła się roztrzęsiona kobieta wraz ze swoją 14-letnią córką. Zawiadomiła o najściu grupy nastolatków na jej mieszkanie i zakłócanie spokoju. Okazało się, że podczas odwiedzin jej córki przez grupę znajomych kolegów i koleżanek, doszło do szarpaniny pomiędzy nimi.

Ponadto poinformowała o kradzieży rzeczy z jej mieszkania o wartości 1400 zł., która miała miejsce w kwietniu tego roku.

Policjanci z zespołu nieletnich zatrzymali 5 osób współuczestniczących w tych zdarzeniach: 16-letnią Patrycję B., 14-letnią Paulinę B., 15-letnią Aleksandrę Sz., 16-letnią Martynę S., 15-letniego Piotra Sz.

Sprawą zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich. Młodzi ludzie najprawdopodobniej usłyszą zarzuty za: najście na mieszkanie, kradzież rzeczy, próbę wymuszenia pieniędzy.

wz
 

Powrót na górę strony