Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Trawka w pudełku po butach

Data publikacji 29.10.2009

Wczoraj około 14.00 policjanci z Pruszkowa obserwowali młodego mężczyznę, który stał przy jednym z bloków przy ul. Łączniczek. Z informacji, jakie uzyskali wynikało, że może on posiadać narkotyki. Jego zachowanie wskazywało, że jest bardzo zdenerwowany. Kiedy policjanci podeszli do niego i okazali legitymacje służbowe, mężczyzna był zaskoczony. Podczas przeszukania policjanci znaleźli przy nim torebkę marihuany.

Mariusz O. miał powody, aby nie spotkać się z funkcjonariuszami. Okazało się, że miał przy sobie torebkę z marihuaną, którą policjanci zabezpieczyli. 22-latek został zatrzymany przez kryminalnych z Pruszkowa i przewieziony do komendy, gdzie wykonano z jego udziałem czynności procesowe.

Podczas przeszukania jego mieszkania w pokoju i kuchni policjanci znaleźli w pudełkach po butach 4 wysuszone sadzonki konopi indyjskich i dwie foliowe torebki z zawartością białego proszku. Susz i biały proszek zważono, a następnie poddano badaniu testerem. Okazało się, że w pudełkach znajdowało się 72,55 grama marihuany i 0,65 grama kokainy.

22-latek usłyszał zarzuty posiadania i uprawy narkotyków. Decyzją prokuratury Mariusz O. został objęty policyjnym dozorem. Ponadto policjanci ustalają ewentualnych klientów „hodowcy”. Dzięki pracy policjantów na rynek nie trafi marihuana. Rośliny zostaną poddane ekspertyzie, a następnie zniszczone.

ea/io

Powrót na górę strony