Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelny wypadek na drodze 579. Apelujemy o ostrożność!

Data publikacji 31.03.2018

Wczoraj na drodze nr 579 w Cybulicach Małych gm. Czosnów, przed 21.00 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. 26-letni kierujący motocyklem suzuki zderzył się z osobowym citroenem. Niestety młody mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Policjanci po raz kolejny apelują o szczególną ostrożność na drogach, szczególnie teraz w okresie świątecznym.

Wczoraj przed 21.00 w Cybulicach Małych gm. Czosnów doszło do tragicznego w skutkach wypadku.

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 26-letni kierowca motocykla na łuku drogi, z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z jadącym w przeciwną stronę citroenem.  Niestety młody mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. 43-letni kierowca samochodu był trzeźwy.

Aktualnie w nowodworskiej komendzie prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratora w celu wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku. Jednocześnie policjanci poszukują jego świadków. Wszyscy, którzy widzieli to zdarzenie, proszeni są o zgłoszenie się do KPP w Nowym Dworze Mazowieckim, bądź o kontakt pod nr. telefonów: 22 775 33 05 lub 22 775 22 01-04.

Policjanci apelują do kierowców o szczególną ostrożność podczas jazdy. Niedostosowanie prędkości do warunków drogowych, nadmierna prędkość, prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, a także lekkomyślność kierowców to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.

sk/mb

Powrót na górę strony