Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za kradzież samochodu

Data publikacji 30.03.2018

Funkcjonariusze wydziału do walki z przestępczością samochodową kilkanaście dni po dokonaniu kradzieży iveco zatrzymali podejrzewanego o popełnienie tego czynu 35-letniego Piotra W. Mężczyzna, jak wskazują ustalenia, ukradł samochód należący do byłego pracodawcy. Usłyszał zarzut kradzieży, przestępstwa dopuścił się w warunkach recydywy. Dziś sąd rozpatrzy wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztu wobec podejrzanego.

Policjanci zajmujący się przestępczością samochodową otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży z terenu firmy samochodu iveco. Jak twierdził zgłaszający w samochodzie były kluczyli i dokumenty, ale auto miało rozładowany akumulator.

Policjanci zajęli się sprawą. Na podstawie poczynionych sprawdzeń ustalili, że prawdopodobnym sprawcą jest były pracownik, który w tamtym czasie doraźnie pomieszkiwał w pomieszczeniach firmy. Funkcjonariusze wykonali szereg czynności operacyjnych. W efekcie tego kilkanaście dni po przyjęciu zgłoszenia zatrzymali 35-letniego Piotra W. Mężczyzna nie potrafił jednak wskazać, gdzie aktualnie znajduje się samochód.

Usłyszał zarzut dokonania kradzieży, przestępstwa dopuścił się w warunkach recydywy. Dziś sąd rozpatrzy wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztu wobec podejrzanego.

 

jw/aw

 

Powrót na górę strony