Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki i nielegalne automaty do gier

Kryminalni zatrzymali kobietę, która w pawilonie handlowym i w domu posiadała łącznie prawie 18 gramów heroiny. W lokalu funkcjonariusze ujawnili również 6 nielegalnych automatów do gier, które zabezpieczyli przedstawiciele Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego. 40-letnia Barbara S. usłyszała już zarzut.

Kryminalni operacyjnie ustalili, że w jednym z pawilonów handlowych, który z zewnątrz oznaczony jest jako sklep mięsno-wędliniarski właścicielka może posiadać narkotyki oraz nielegalne automaty do gier.

Funkcjonariusze podjęli obserwację. Kiedy kobieta pojawiła się przed lokalem policjanci od razu zareagowali. Okazało się, że w pawilonie znajduje się 6 automatów do gier. Wezwani na miejsce przedstawiciele Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego stwierdzili, że są to urządzenia nielegalne i je zabezpieczyli. Kryminalni natomiast w materacu dziecięcym leżącym na zapleczu ujawnili 39 zawiniątek z heroiną. Kolejne działki tego narkotyku funkcjonariusze zabezpieczyli w mieszkaniu kobiety. Łącznie było to prawie 18 gramów.

40-letni Barbara S. trafiła do policyjnej celi. Usłyszała zarzut posiadania środków odurzających.

 

jw./aw

 

Nagranie audio Wypowiedź - Edyta Adamus, Wydział Komunikacji Społecznej KSP

Pobierz plik Wypowiedź - Edyta Adamus, Wydział Komunikacji Społecznej KSP (format mp3 - rozmiar 1.92 MB)

Powrót na górę strony