Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Od nabywców do dilerów

Data publikacji 27.10.2009

Cztery osoby w wieku od 24 do 29 lat pod zarzutem kradzieży, handlu narkotykami i ich posiadania zatrzymali kryminalni z Legionowa. Trzech mężczyzn i kobieta są mieszkańcami Legionowa i Warszawy. Za popełnione przestępstwa grozi im od 3 do 10 lat pozbawienia wolności.

Wszyscy są doskonale znani funkcjonariuszom, byli już notowani za przestępstwa narkotykowe i kradzieże. 24-letni Rafał Cz., jego 29-letni brat Mariusz S. i 24-letnia Patrycja Sz. są mieszkańcami Warszawy. Rafał Cz. i Patrycja Sz. zajmowali się handlem heroiną. Kobieta była już zatrzymywana z narkotykami. W ich mieszkaniu policjanci znaleźli około 30 gramów poporcjowanej heroiny, gotowej do sprzedaży. Para usłyszała już zarzut handlu narkotykami. Grozi im za to do 10 lat więzienia.

Kolejnymi osobami, które w związku z prowadzoną przez legionowskich policjantów sprawą ,od minionego poniedziałku do środy, wpadły w policyjne zasadzki są 29-letni mieszkaniec Warszawy Mariusz S. i 28-letni mieszkaniec Legionowa Krzysztof W. Pierwszy został przyłapany na gorącym uczynku podczas  kradzieży ubrań z jednego z centrów handlowych. Mariusz S. miał w plecaku wartą kilkaset złotych odzież i urządzenie neutralizujące bramki sklepowe. Policjanci sprawdzają także, co łączy go z zatrzymanymi wcześniej osobami. 29-latek usłyszał już zarzut kradzieży. Grozi mu za to do 5 lat pozbawienia wolności. Drugi z mężczyzn podejrzewany jest o posiadanie i usiłowanie sprzedaży środków odurzających. Za to przestępstwo Krzysztof W. może trafić za kratki nawet na 10 lat. O dalszym losie zatrzymanych zadecyduje sąd.

Prowadzący tą sprawę policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań.

 

ak, rsz

Powrót na górę strony