Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwanego 21- latka zauważył w drodze na służbę

Data publikacji 28.02.2018

Zastępca komendanta komisariatu w Konstancinie- Jeziornie podczas drogi na służbę zauważył i doprowadził do zatrzymania poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności 21- latka. Mężczyzna został już osadzony w jednym z aresztów śledczych.

Podczas drogi z Piaseczna do Konstancina- Jeziornej, zastępca komendanta tutejszego komisariatu zauważył poszukiwanego przez jego jednostkę mężczyznę. Od kilkunastu miesięcy był on poszukiwany do odbycia kary 1 roku i 2 miesięcy za przestępstwa kradzieży z włamaniem.Mężczyzna został przez komendanta zauważony na jednym z przystanków komunikacji miejskiej tuż przed tym jak wsiadł do autobusu. Tylko dzięki natychmiastowemu skomunikowaniu się z najbliżej znajdującą się policyjną załogą i obserwacji, mężczyzna został zatrzymany tuż po opuszczeniu autobusu na jednym z przystanków.

21- latek trafił najpierw do komisariatu, gdzie dodatkowo usłyszał jeszcze 6 zarzutów karnych za przestępstwa i wykroczenia związane z łamaniem przepisów ruchu drogowego. Dziś został on przewieziony do jednego z aresztów śledczych.

Powrót na górę strony