Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W niespełna godzinę popełnił dwa przestępstwa

Data publikacji 26.02.2018

Najpierw policjanci z Ożarowa Mazowieckiego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fordem Artura G. Mężczyzna nie posiadał prawa jazdy. Po sprawdzeniu w systemach informatycznych okazało się, że 29-latek ma cofnięte uprawnienia do kierowania. Niespełna godzinę później kryminalni ze Starych Babic pełniąc służbę na terenie błońskiej gminy podjęli wobec niego kolejną interwencję po tym, gdy na ich widok odrzucił od siebie foliową torebkę. Jak się okazało, jej zawartość stanowiła amfetamina.

 Około 21.00 policjanci z komisariatu w Ożarowie Mazowieckim zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fordem. Podczas interwencji okazało się, że Artur G. nie posiadał wymaganego podczas kontroli prawa jazdy, które według oświadczenia kierowcy zostało mu zatrzymane. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych funkcjonariusze potwierdzili, że decyzją uprawnionego organu 29-latek ma cofnięte uprawnienia do kierowania. Policjanci zakazali mężczyźnie dalszej jazdy.

W niespełna godzinę później kryminalni z komendy w Starych Babicach, którzy pełnili służbę na terenie błońskiej gminy zwrócili uwagę na mężczyznę, który na ich widok zaczął się nerwowo zachowywać. Postanowili poznać powód jego zachowania. Gdy policjanci podchodzili do mężczyzny, ten odrzucił od siebie jakiś pakunek. Mężczyzną okazał się 29-letni Artur G.

Kryminalni zabezpieczyli odrzucony przedmiot, którym okazał się woreczek foliowy. Po przebadaniu jego zawartości narkotesterem, policjanci ustalili, że w środku znajdowała się amfetamina. Kryminalni zatrzymali mieszkańca z gminy ożarowskiej. Teraz mężczyzna za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.

/ego/mbr

 

 

Powrót na górę strony