Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zdemolował samochód byłej partnerki

Data publikacji 31.01.2018

Nietrzeźwego Tomasza B., 39-letniego mieszkańca gminy Stare Babice zatrzymali policjanci z północnopraskiej patrolówki. Mężczyzna zniszczył pojazd swojej byłej partnerki. Jak się okazało był również poszukiwany listem gończym. Przedstawiony został mu już zarzut niszczenia cudzego mienia, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna poddał się dobrowolnie karze.

Mieszkanka Pragi Północ poprosiła o interwencję Policji wobec jej byłego partnera. Nietrzeźwy mężczyzna swoją złość wyładował na jej samochodzie. Wyłamał oba lusterka i wybił szybę.

Przybyli na miejsce policjanci po wysłuchaniu relacji zgłaszającej rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Już kilka minut później, na jednej z klatek schodowych zatrzymali wandala. Tomasz B. został przewieziony do komendy i osadzony w policyjnej izbie zatrzymań. W momencie zatrzymania był nietrzeźwy. W organizmie miał prawie 1,5 promila alkoholu. Zgłaszająca wyceniła szkodę na kwotę 3,5 tys. złotych.

Sprawdzenie 39-latka w policyjnej bazie danych wykazało, że jest on również poszukiwany listem gończym przez policjantów Komendy Powiatowej Policji Warszawa Zachód, w celu odbycia kary 180 dni pozbawienia wolności za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego oraz jego znieważenie.

Tomaszowi B. przedstawiono zarzut umyślnego niszczenia cudzego mienia. Mężczyzna przyznał się do popełnienia tego przestępstwa i dobrowolnie poddał karze.

po/mb

Powrót na górę strony