Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dozór i zakaz zbliżania za rozbój oraz uszkodzenie ciała

Data publikacji 30.01.2018

Kryminalni ze starobabickiej komendy zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu podejrzanego o rozbój na swojej byłej partnerce oraz pobicie jej kolegi. W wyniku przestępstwa kobieta utraciła telefon komórkowy, a jej kolega z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Wobec 27-latka prokurator zastosował dozór Policji, a także zakaz kontaktu z byłą partnerką i jej znajomym.

Dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim otrzymał zgłoszenie od mieszkanki gminy, że jej były partner pobił jej kolegę. Mężczyzna miał również dokonać rozboju, w wyniku którego utraciła telefon komórkowy. Pierwsi na miejscu pojawili się policjanci z Ożarowa Mazowieckiego, którzy ustalili okoliczności, w jakich doszło do zdarzenia. Okazało się, że 27-letni mieszkaniec powiatu pojawił się w domu u swojej byłej partnerki, gdzie zastał jej kolegę. Wtedy pobił mężczyznę, a następnie uderzając kobietę w twarz zabrał telefon i oddalił się w nieznanym kierunku. Kolega pokrzywdzonej z obrażeniami głowy trafił do szpitala.

Sprawą zajęli się policjanci z wydziału kryminalnego ze Starych Babic, którzy potrzebowali tylko kilku dni na zatrzymanie osoby podejrzanej o to przestępstwo. Wobec 27-letniego Piotra Z. prokurator zastosował dozór Policji, a także zakaz kontaktu z byłą partnerką i jej znajomym.

/md/mb

 

Powrót na górę strony