Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Miłośnicy muzycznego sprzętu zatrzymani w metrze

Policjanci z metra zatrzymali dwoje mieszkańców Warszawy, tuż po próbie dokonania przez nich kradzieży zestawu mikrofonów ze sklepu muzycznego mieszczącego się na stacji metra Centrum. Jak się później okazało, nie był to ich pierwszy raz.

Oficer dyżurny z Komisariatu Policji Metra Warszawskiego około godz. 16-tej otrzymał od jednego z pracowników sklepu muzycznego informację, że na monitoringu zauważył mężczyznę z kobietą próbujących ukraść wysokiej klasy sprzęt muzyczny. Już niespełna po minucie na miejscu zjawił się patrol Policji. Okazało się, że pracownicy sklepu zamknęli w środku niedoszłych złodziei.

Agnieszka K. i Paweł K. zostali zatrzymani i przetransportowani do komisariatu na stacji metra Centrum. Wywiadowcy z metra skojarzyli parę, z kradzieżą do której doszło w placówce muzycznej pół roku temu. Analiza zapisu monitoringu rozwiała wszelkie wątpliwość. 30-latkowie nie pierwszy raz odwiedzili sklep z akcesoriami muzycznymi na stacji metra Centrum. Miłośnicy muzycznego sprzętu zostali zatrzymani, a dochodzeniowcy ustalą, czy przypadków kradzieży przez nich dokonanych nie było jeszcze więcej.

ac/mb

  • Policjant z zatrzymaną kobietą
  • Policjanci z zatrzymanym mężczyzną
Powrót na górę strony