Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kierowca odpowie za posiadanie marihuany

Data publikacji 25.01.2018

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego patrolując rejon gminy zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę mitsubishi. W trakcie interwencji zwrócili uwagę na jego nerwowe zachowanie oraz z wnętrza samochodu wyczuli woń środków odurzających. Chwilę później w schowku funkcjonariusze ujawnili 37 gram marihuany należącej do 38-letniego kierowcy. Mundurowi kontrolę drogową zakończyli zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego od pojazdu z uwagi na brak ważnych badań technicznych oraz zatrzymaniem Roberta B. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających.

Kilka minut po 2.00 w nocy policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komisariatu w Ożarowie Mazowieckim podjęli interwencję wobec kierującego mitsubishi. Tą zakończyli zatrzymaniem mężczyzny oraz dowodu rejestracyjnego od pojazdu, który nie posiadał ważnych badań technicznych. Podczas kontroli drogowej, którą funkcjonariusze przeprowadzili na ulicy Poniatowskiego, ich uwadze nie uszło nerwowe zachowanie 38-latka. Z wnętrza samochodu poczuli również woń środków odurzających.

Chwilę później w schowku policjanci ujawnili wagę elektroniczną oraz woreczek foliowy, którego zawartość stanowił susz roślinny. Jak się okazało po przeprowadzeniu badania narkotesterem, było to ponad 37 gram marihuany. Mundurowi zatrzymali Roberta B. i osadzili mężczyznę w policyjnej celi. W tym czasie zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu posiadania środków odurzających. 38-latek przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał dobrowolnie karze.

/ego/

Powrót na górę strony