Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„Dziękuję za profesjonalizm i operatywność policjantów z Woli”

Data publikacji 30.11.2017

Słowa wdzięczności i radości zostały skierowane do Komendanta Rejonowego Policji Warszawa IV mł. insp. Sławomira Trojanowskiego, zawarte w liście od wdzięcznej mieszkanki dzielnicy. Kobieta podziękowała za pomoc i zaangażowanie wolskich policjantów w odzyskaniu jej portfela wraz z dokumentami, które utraciła w tramwaju.

Mieszkanka dzielnicy Wola dokładnie opisuje w liście całe zdarzenie. Zawarta tam informacja dotyczyła utraconego przez nią portfela wraz z dokumentami w momencie, kiedy wsiadała do tramwaju. Kobieta zorientowała się, że brakuje jej osobistych rzeczy dopiero, kiedy była już w mieszkaniu.

Mieszkanka nadmienia, że niedługo po tym, do jej drzwi zapukali policjanci z Woli, którzy przynieśli utracone przez nią rzeczy. Zaskoczona sytuacją i jednocześnie uradowana z odzyskanych dokumentów, serdecznie podziękowała funkcjonariuszom za profesjonalizm i operatywność wolskich służb.

Pisząc list do Komendanta Rejonowego Policji Warszawa IV mł. insp. Sławomira Trojanowskiego podziękowała za zaangażowanie i życzliwość, z jaką spotkała się ze strony policjantów.

ms/eszs

Powrót na górę strony