Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany z suszem roślinnym

Data publikacji 30.11.2017

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 34-latka, który posiadał przy sobie marihuanę. Mężczyzna trafił do komendy przy ulicy Żeromskiego, a susz roślinny został zabezpieczony. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni, w ramach walki z przestępczością narkotykową, dokonują kontroli miejsc będących punktem spotkań dilerów, monitorują środowiska narkomanów, zdobywają i sprawdzają informacje dotyczące osób handlujących i ich odbiorców. Prowadzą obserwacje, a także dokonują kontroli osób, wobec których mają podejrzenia, że mają one związek ze środowiskiem narkotykowym.

W wyniku ich pracy operacyjnej, został zatrzymany mężczyzna,  u którego policjanci zgodnie ze swoim podejrzeniem, znaleźli susz roślinny. Po przebadaniu substancji potwierdzono, że jest to marihuana. 34-latek został zatrzymany, a narkotyki zabezpieczone.

Amatorem trawki zajęli się bielańscy dochodzeniowcy. Mężczyzna został przesłuchany i przyznał się do popełnionego przestępstwa. Teraz 34-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ek/eszs

Powrót na górę strony