Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pobił trzy osoby

Data publikacji 30.06.2017

Najpierw nie spodobała mu się para ćwicząca szermierkę gumowymi szablami, potem mężczyzna kupujący pieczywo. Dariusza P. zatrzymali bielańscy mundurowi, tuż o tym, jak pobił trzy osoby. 27-latek po wytrzeźwieniu usłyszał trzy zarzuty za naruszenie czynności narządu ciała i groźby. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dwa dni temu bielańscy mundurowi zatrzymali mężczyznę, który pobił trzy przypadkowe osoby. Najpierw nietrzeźwy 27-latek zwrócił uwagę na parę ćwiczącą szermierkę gumowymi szablami. Dariusz P. wyrwał mężczyźnie szablę i zaczął mu grozić, kobietę uderzył w podbrzusze. Chwilę później swoją agresję skupił na mężczyźnie robiącym zakupy w sklepie przy ulicy Wrzeciono. Bez wyraźnego powodu uderzył go kilka razy szklaną butelką w głowę. Pokrzywdzony trafił do szpitala. Policję powiadomili pokrzywdzeni.

27-latek od razu został zatrzymany przez bielańskich policjantów. Dariusz P. trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał trzy zarzuty za groźby i naruszenie czynności narządu ciała. Przyznał się do zarzucanychmu czynów i dobrowolnie poddał karze.

ek/aw

Powrót na górę strony