Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za kradzież samochodu

Data publikacji 28.02.2017

Kryminalni z Bielan zatrzymali mężczyznę, który skradzionym pojazdem uciekał przed policjantami. Jarosław D. podczas pościgu uderzył w ogrodzenie posesji. Wobec 39-latka sąd zastosował tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Grozi mu teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu, w wyniku prowadzonych czynności operacyjnych  kryminalni z Bielan ustalili, że za kradzieżą renault prawdopodobnie stoi 39-letni mężczyzna. Funkcjonariusze zorganizowali zasadzkę pod miejscem pracy 39-latka, gdzie zaparkowany był pojazd. Po pewnym czasie do pojazdu wsiadł Jarosław D., a gdy zorientował się, że  policjanci chcą go zatrzymać, zaczął uciekać. Funkcjonariusze podjęli pościg za kierowcą, który w jednej z podwarszawskich miejscowości uderzył w ogrodzenie posesji i uciekł z miejsca zdarzenia.

Jarosław D. długo nie cieszył się wolnością, gdyż następnego dnia był już w rękach funkcjonariuszy. 39-latek już usłyszał zarzuty za kradzież z włamaniem samochodu o wartości 49 000 złotych. Sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ea/ek

  • Policjant wykonuje czynności z zatrzymanym
  • Skradziony samochód
Powrót na górę strony