Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł w zasadzkę, miał przy sobie narkotyki

Data publikacji 27.02.2017

Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Kryminalni przy Jacku K. i w jego mieszkaniu znaleźli w sumie 24 porcje heroiny. Policjanci na poczet kary zabezpieczyli ponad 2000 złotych mogących pochodzić z przestępstwa. Za ten czyn 40-latkowi może teraz grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego podejrzewali, że 40-letni Jacek K. może mieć związek z przestępczością narkotykową i posiadać substancje zabronione prawem. Funkcjonariusze podjęli więc obserwację mężczyzny i w odpowiednim czasie zorganizowali zasadzkę.

Zgodnie z przewidywaniami 40-latek pojawił się w wytypowanym przez kryminalnych miejscu. Policjanci przystąpili do interwencji. Funkcjonariusze znaleźli przy mężczyźnie 6 zawiniątek z foli aluminiowej, a w nich jak się później okazało heroinę.

Kolejne 18 identycznych porcji heroiny schowanych w butelce po witaminach kryminalni znaleźli w mieszkaniu Jacka K. Również tam policjanci znaleźli i zabezpieczyli na poczet przyszłej kary ponad 2000 złotych.

Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających, za co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

rsz

  • Zabezpieczone przez policjantów narkotyki, pieniądze i przedmioty
  • Zabezpieczone przez policjantów narkotyki, pieniądze i przedmioty
  • Mężczyzna podejrzany o przestępstwo
Powrót na górę strony