Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ponad 100 gramów narkotyków w mieszkaniu

Data publikacji 27.02.2017

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową z Ochoty zatrzymali 37-letnią kobietę, która odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze znaleźli w jej pokoju 220 porcji amfetaminy, 12 porcji marihuany oraz wagę elektroniczną. Teraz za popełnione przestępstwo grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Działania operacyjne policjantów zwalczających przestępczość narkotykową doprowadziły do zatrzymania kobiety podejrzanej o posiadanie środków odurzających. Kryminalni kilka dni temu pojawili się w jednym z mieszkań na terenie warszawskich Włoch. Z informacji, jakie posiadali wynikało, że przebywająca tam 37-latka może posiadać narkotyki. Podczas przeszukania jej pokoju policjanci znaleźli dwa worki foliowe z białą substancją i roślinnym suszem oraz wagę elektroniczną.

Kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Po zbadaniu zabezpieczonej substancji okazało się, że jest to ponad 110 gramów amfetaminy i ponad 6 gramów marihuany. Dalsze czynności w sprawie wykonywali śledczy z warszawskich Włoch. Na podstawie zebranego materiału dowodowego 37-latka usłyszała już zarzut za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

Prokurator zastosował wobec niej policyjny dozór. Może jej grozić kara do 10 lat więzienia.

ew

 

  • Zabezpieczona amfetamina
  • Zabezpieczona marihuana
  • Zabezpieczona waga
Powrót na górę strony