Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uprawiał konopie w łazience i miał narkotyki

Data publikacji 23.02.2017

Policjanci z Ochoty zatrzymali 32–letniego Michała S., który odpowie za posiadanie środków odurzających i uprawę konopi indyjskich. Funkcjonariusze znaleźli w jego mieszkaniu dwanaście doniczek z sadzonkami konopi indyjskich i ponad 7 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzuty za popełnione przestępstwa. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Działania operacyjne policjantów zwalczających przestępczość narkotykową i funkcjonariuszy z wydziału patrolowo-interwencyjnego doprowadziły do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o nielegalną uprawę konopi indyjskich oraz posiadanie marihuany.

Kryminalni kilka dni temu pojawili się w jednym z mieszkań na terenie Ursusa. Z informacji, jakie posiadali wynikało, że przebywający tam mężczyzna może posiadać narkotyki. Podczas przeszukania pokoju 32-latka policjanci znaleźli torebkę foliową z 7 gramami marihuany.  Natomiast w łazience zabezpieczono dwanaście doniczek z sadzonkami konopi indyjskich oraz sprzęt do prowadzenia uprawy.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Michał S. usłyszał już dwa zarzuty za popełnione przestępstwa. Może mu grozi kara do 5 lat więzienia.

ea/ew

  • Zabezpieczone rośliny konopi
  • Zabezpieczone rośliny konopi
  • Zabezpieczony susz roślinny
Powrót na górę strony