Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt dla mężczyzny, który napadł na sprzedawczynię w Tarczynie

Data publikacji 21.02.2017

Policjanci z komisariatu w Tarczynie dzięki działaniom operacyjnym doprowadzili do ustalenia i zatrzymania 53-letniego mężczyzny podejrzewanego o dokonanie napaści i pobicie ekspedientki, która broniła dostępu do sklepowej kasy. Wobec zatrzymanego policjanci złożyli do prokuratury wniosek o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu, do którego sąd się przychylił. Jeszcze dziś mężczyzna zostanie osadzony w jednym z zakładów karnych, grozi mu do 12 lat pozbawienia

Policjanci z Tarczyna 21 stycznia br., zostali poinformowani, że do jednego z tutejszych sklepów wszedł mężczyzna, który wykorzystał chwilową nieobecność klientów i kilkukrotnie uderzył znajdującą się tam ekspedientkę, żądając wydania pieniędzy ze sklepowej kasy. Zamierzonego celu wówczas nie osiągnął, został spłoszony wejściem innych osób i zbiegł.

Funkcjonariusze z Tarczyna wspólnie z policjantami z wydziału kryminalnego z Piaseczna w wyniku prowadzonych działań operacyjnych, ustalili dane osobowe prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa.

Mężczyzna został również zastrzeżony w policyjnym systemie informatycznym, dzięki czemu wczoraj policjanci z Wyszkowa podczas patrolu zatrzymali poszukiwanego 53-letniego mężczyznę.

Mundurowi z Tarczyna złożyli do Prokuratury Rejonowej w Grójcu wniosek o zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu. Sąd przychylił się do złożonego wniosku i zastosował wobec 53-latka 3-miesięczny areszt. Przestępstwo rozboju zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 12.

ea/js

  • 53-latek zatrzymany przez policję
Powrót na górę strony