Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Chciał sprzedać policjantom skradziony telefon

Data publikacji 20.02.2017

Policjanci z wolskiego wywiadu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież. W trakcie wykonywania przez nich czynności w związku z kontrolą lokalu, gdzie może dochodzić do handlu narkotykami, przyszedł mężczyzna, który zaproponował im sprzedaż telefonu komórkowego pochodzącego z kradzieży. Kiedy funkcjonariusze okazali legitymacje służbowe, 36-latek próbował wycofać się z proponowanej sprzedaży. Konrad L. trafił do policyjnej celi. Okazało się, że mężczyzna ma na sumieniu jeszcze inne przestępstwa przeciwko mieniu. Podejrzany usłyszał łącznie 5 zarzutów warunkach recydywy.

Policjanci z wolskiego wywiadu udali się do jednego z lokali na terenie dzielnicy, gdzie może dochodzić do handlu narkotykami. Na miejscu, podczas kontroli, w lokalu pojawił się mężczyzna, który w ręku trzymał telefon komórkowy i zaproponował jego sprzedaż. Policjanci okazali legitymacje służbowe mężczyźnie. Ten, zaskoczony, próbował wycofać się z ofert sprzedaży. Funkcjonariusze ustalili, że telefon komórkowy pochodzi z kradzieży, do której doszło dzień wcześniej ze sklepu z kosmetykami.

Konrad L. został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Dalej sprawą zajęli się policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. Funkcjonariusze zebrali materiał dowodowy. Okazało się, że 36-latek ma na sumieniu jeszcze inne przestępstwa przeciwko mieniu. Podejrzany usłyszał łącznie pięć zarzutów w warunkach recydywy. W trakcie przesłuchania mężczyzna przyznał się i poddał dobrowolnie karze.

ea/ms

  • Policjant wykonuje czynności z zatrzymanym mężczyzną
Powrót na górę strony