Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pracownica kolektury odpowie za kradzież pieniędzy

Data publikacji 01.02.2017

Kryminalni z mokotowskiej komendy zatrzymali 23-letnią mieszkankę Warszawy. Kobietę zastali w mieszkaniu. Jak ustalili funkcjonariusze, Magdalena N. gdy była pracownikiem kolektury przywłaszczyła ponad 2 tys. złotych. Policjanci przedstawili jej zarzut kradzieży. Kobieta przyznała się do popełnienia przestępstwa i poddała dobrowolnie karze.

Dyżurny mokotowskiej komendy otrzymał zgłoszenie kradzieży pieniędzy, do której miało dojść w jednym z punktów sprzedaży losów. Policjanci przesłuchali świadków, ustalili okoliczności, w jakich doszło do przestępstwa i zebrali materiał dowodowy. Wszystko wskazywało na to, że kradzieży ponad 2 tys. złotych mogła dokonać była pracownica kolektury.

Do sprawy włączyli się kryminalni z wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu, którzy ustalili miejsce pobytu kobiety. Kilka dni temu zapukali do drzwi jej mieszkania. Funkcjonariusze zatrzymali Magdalenę N. 23-latka usłyszała już zarzut kradzieży pieniędzy. Kobieta przyznała się do popełnienia przestępstwa i poddała dobrowolnie karze.

jb

 

Powrót na górę strony