Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zarzuty za posiadanie znacznej ilości i udzielanie narkotyków

Data publikacji 31.01.2017

Policjanci z Bemowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W trakcie przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli ok. 50 gramów marihuany, zestawy torebek do porcjowania narkotyku oraz 900 zł na poczet przyszłych kar. Kryminalni ustalili, że mężczyzna prawdopodobnie kilka razy udzielał narkotyki. 35-latek trafił do policyjnej celi. Po usłyszeniu zarzutów, decyzją prokuratora, Jan C. został objęty dozorem policyjnym.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji na Bemowie  ustalili, że w jednym z lokali poza Warszawą  znajduje się znaczna ilość środków odurzających. Kryminalni natychmiast pojechali pod wskazany adres wspólnie z podejrzewanym o to Janem C. Po wejściu do mieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli pojemnik z marihuaną, torebki do porcjowania narkotyku, wagę elektroniczną i pieniądze w wysokości około 900 zł na poczet przyszłych kar.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. W trakcie gromadzenia materiału dowodowego okazało się, że zatrzymany mógł udzielać jeszcze narkotyk innym osobom. Jan C. usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz udzielania narkotyków. Decyzją prokuratora, 35-latek został objęty dozorem policyjnym.

ms/ij

Powrót na górę strony