Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za włamania do samochodów

Data publikacji 30.01.2017

Policjanci z Ochoty zatrzymali mężczyznę podejrzanego o serię włamań do samochodów na terenie Ochoty. 40-latek wpadł w ręce mundurowych chwilę po tym, jak włamał się do seata i ukradł radio. Okazało się, że to nie jedyne przestępstwo na jego koncie. Konrad M., który został już tymczasowo aresztowany przez sąd, usłyszał trzy zarzuty za popełnione przestępstwa.

Kilka minut po 1.00 w nocy 40-latka, który włamał się do zaparkowanego seata zauważył mężczyzna, który o zdarzeniu poinformował policjantów z Ochoty. Funkcjonariusze, którzy natychmiast pojawili się pod wskazanym adresem, zatrzymali Konrada M. oraz zabezpieczyli przy nim skradzione z pojazdu radio.

Mężczyzna został przewieziony do komendy. Sprawą zajęli się policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu. W trakcie czynności ustalili, że 40-latek w ostatnim czasie włamał się także do dwóch innych samochodów na terenie Ochoty, z których ukradł przedmioty o łącznej wartości ponad 3 000 złotych. Część skradzionych przedmiotów funkcjonariusze znaleźli w jego mieszkaniu.

Konrad M. usłyszał już trzy zarzuty za kradzież z włamaniem i na trzy miesiące trafił do aresztu. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ea/ew

Powrót na górę strony