Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za kradzież kołowrotka

Data publikacji 30.01.2017

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież. Łupem sprawcy był kołowrotek o wartości około 600 złotych. Mężczyzna został zatrzymany w wolskim markecie na gorąco przestępczego procederu. 37-latka ujął pracownik sklepu i zaalarmował Policję. Piotr U. usłyszał zarzut kradzieży. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Wolscy policjanci udali się do jednego z marketów, gdzie miała miejsce kradzież sklepowa. Po przybyciu na miejsce ustalili szczegóły zdarzenia. Okazało się, że sprawcą kradzieży jest 37-letni Piotr U. Jak wynikało z relacji pracowników ochrony, mężczyzna wzbudził podejrzenie swoim zachowaniem, wobec czego pracownik ochrony zaczął go obserwować. Kiedy spostrzegł, że doszło do kradzieży natychmiast ujął go i zaalarmował Policję.

37-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Po zgromadzeniu materiału dowodowego Piotr U. usłyszał zarzut kradzieży. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat więzienia.

ea/ms

Powrót na górę strony