Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zerwał kobiecie kolczyki i wpadł w ręce kryminalnych

Data publikacji 30.01.2017

Policjanci z wydziału kryminalnego na Targówku wytypowali i zatrzymali 34-letniego mężczyznę podejrzewanego o kradzież kolczyków. Jak ustalili Tomasz K. podbiegł na ulicy do 65-letniej kobiety i zerwał jej z uszu kolczyki warte 600 złotych. Śledczy przedstawili już mężczyźnie zarzuty w tej sprawie. 34-latek skorzystał z prawa dobrowolnego poddania się karze.

Kryminalni z Targówka otrzymali zgłoszenie o kradzieży kolczyków. Do zdarzenia doszło kilka minut przed godziną 20.00. Jak zeznała pokrzywdzona, nieznany jej mężczyzna podbiegł do niej od tyłu i zerwał z uszu kolczyki warte 600 złotych. Mimo stresującej sytuacji pokrzywdzona zapamiętała wygląd sprawcy.

Policjanci bardzo wnikliwie pracowali nad tą sprawą. Dzięki dokładnej analizie zgromadzonych materiałów funkcjonariusze szybko wytypowali prawdopodobnego sprawcę. Operacyjne ustalenia doprowadziły do zatrzymania Tomasza K.

Podczas przesłuchania 34-latek przyznał się do napaści na 65-latkę. Jak oświadczył w rozmowie z funkcjonariuszami, skradzioną biżuterię tego samego dnia sprzedał na bazarze za 120 złotych.

Mężczyźnie zostały już przedstawione zarzuty. Tomasz K. przyznał się do zarzucanego mu czynu i dobrowolnie poddał karze 1 miesiąca pozbawienia wolności oraz 2 miesięcy ograniczenia wolności  z obowiązkiem nieodpłatnej kontrolowanej pracy na cel wyznaczony przez sąd w wymiarze 20 godzin miesięcznie. Zobowiązał się także naprawić szkodę.

po

 

Powrót na górę strony