Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki ukrył nie tylko w przerobionej puszce po napoju

Data publikacji 20.01.2017

Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Maciej Ł. „dilerki” z kokainą i MDPV ukrył w specjalnie do tego celu przerobionej puszce po napoju oraz sprayowych pojemnikach. Za ich posiadanie 27-latkowi grozi teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Kilkadziesiąt woreczków z zapięciem strunowym, czyli tzw. dilerek, a w nich w sumie ponad 32 gramy kokainy i zabronionego w ustawie środka o nazwie MDPV. To wszystko znaleźli w samochodzie należącym do Macieja Ł. policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego.

Funkcjonariusze zatrzymali 27-latka, kiedy ten siedział w zaparkowanym i obserwowanym już od dłuższego czasu przez nich pojeździe.

Środki odurzające ukryte były w specjalnie przerobionych do tego celu pojemnikach ze smarem i kosmetykiem samochodowym oraz w puszce po napoju. Miały nie wzbudzać podejrzeń, bo na pierwszy rzut oka nie różniły się niczym od oryginału. Stało się jednak inaczej.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii Maciejowi Ł. grozi teraz do 3 lat pozbawienia wolności.  

ea/rsz

  • Zabezpieczone narkotyki
  • Policjant prowadzi zatrzymanego
Powrót na górę strony