Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za kradzież ponad 20 kg łososia

Data publikacji 20.01.2017

Łosoś o wartości ponad 1300 złotych były łupem 33-letniego Jakuba K. Mężczyzna został zatrzymany w wolskim markecie na gorąco przestępczego procederu. 33-latka ujął pracownik sklepu i zaalarmował Policję. Podejrzany usłyszał już zarzuty. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wolscy policjanci udali się do jednego z marketów, gdzie miała miejsce kradzież sklepowa. Po przybyciu na miejsce ustalili szczegóły zdarzenia. Okazało się, że sprawcą kradzieży jest 33-letni Jakub K. Jego łupem było ponad 20 kg łososia. Jak wynikało z relacji pracowników ochrony, mężczyzna wzbudził podejrzenie swoim zachowaniem, wobec czego pracownik ochrony zaczął go obserwować. Kiedy spostrzegł, że doszło do kradzieży natychmiast ujął go i zaalarmował Policję.

Funkcjonariusze zatrzymali 33-latka i przewieźli go do komendy. Dochodzeniowcy, po zgromadzeniu materiału dowodowego, przedstawili podejrzanemu zarzut kradzieży. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ms

Powrót na górę strony