Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za włamania do 7 mieszkań

Data publikacji 30.11.2016

Policjanci z Mokotowa zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o włamania do siedmiu mieszkań. Łupem sprawcy najczęściej padały gotówka, sprzęt komputerowy oraz złota biżuteria. Straty jakie spowodował sięgają blisko 40 tysięcy złotych. Wobec Daniela C. prokurator zastosował policyjny dozór. Za kradzieże z włamaniem grozi mu teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu pracowali nad sprawami związanymi z włamaniami do mieszkań i domów na terenie dzielnicy. Z okradanych lokali ginęła najczęściej gotówka, sprzęt komputerowy oraz wyroby ze złota.

Podczas działań operacyjnych funkcjonariusze pionu kryminalnego zatrzymali Daniela C. Młody mężczyzna usłyszał 7 zarzutów związanych z włamaniami. Straty powstałe w wyniku działania mężczyzny sięgają blisko 40 tysięcy złotych.

Wobec 22-letniego mężczyzny prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Za kradzieże z włamaniem grozi mu teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

jb

Powrót na górę strony