Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali włamywacza i odzyskali skradziony sprzęt

Data publikacji 30.11.2016

Zarzut kradzieży z włamaniem usłyszał w wolskiej komendzie 21-letni Sebastian D. Mężczyzna został ustalony i zatrzymany przez kryminalnych z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu z Woli. Z ustaleń wynika, że sprawca włamał się do mieszkania, po czym dokonał kradzieży sprzętu elektronicznego i pieniędzy na łączną kwotę ponad 2.000 złotych. Funkcjonariusze odzyskali rzeczy pochodzące z przestępstwa. 21-latek decyzją prokuratora został objęty dozorem policyjnym.

Na początku października br. do komendy na Woli zgłosiła się pokrzywdzona, która poinformowała o włamaniu do mieszkania. Dodała, że z mieszkania został skradziony sprzęt elektroniczny i pieniądze. Straty oszacowała na kwotę ponad 2.000 złotych. Policjanci rozpoczęli ustalenie osoby za to odpowiedzialnej.

Dzięki wnikliwej analizie sprawy i zebranym dowodom ustalili, że związek ze zdarzeniem ma 21-letni Sebastian D. Mężczyzna został zatrzymany w mieszkaniu, policjanci odzyskali sprzęt pochodzący z włamania.

21-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Podejrzany do zarzucanego czynu przyznał się. Decyzją prokuratora mężczyzna został objęty dozorem policyjnym. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

ms/aw

Powrót na górę strony