Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany z LSD

Data publikacji 31.10.2016

Policjanci z wywiadu zatrzymali na stacji metra Centrum mężczyznę, który posiadał przy sobie 470 sztuk LSD. Za posiadanie środków odurzających odpowie przed sądem. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat więzienia.

Policjanci nieustannie obserwują podejrzanie zachowujące się osoby oraz kontrolują miejsca, gdzie narkotyki mogłyby być rozprowadzane. Wywiadowcy zauważyli 29-latka na stacji metra Centrum. Mężczyzna dziwnie się zachowywał, był bardzo pobudzony, nie potrafił przez dłuższą chwilę stanąć w miejscu. To wzbudziło ich podejrzenia.

W czasie legitymowania Stefan K. był coraz bardziej nerwowy. W wyniku przeprowadzonych czynności służbowych funkcjonariusze znaleźli w kieszeni jego kurtki foliową koszulkę z substancją przypominającą kartkę papieru. 19-latek próbował zbagatelizować całą sytuację i zaczął tłumaczyć, że to tylko zwykła, kolorowa kartka, jednak policjanci nie wierzyli w  jego zapewnienia. Sprawdzenie substancji testerem narkotykowym wykazało, że to LSD. Narkotyk został zabezpieczony, a mężczyzna zatrzymany.  Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat więzienia.

 

Powrót na górę strony