Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rzuciła cegłówką w citroena, teraz za to odpowie

Data publikacji 31.10.2016

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Woli zatrzymali kobietę podejrzaną o uszkodzenie mienia. Z informacji, jakie posiadali mundurowi wynika, że kobieta uderzyła cegłówką w zaparkowanego citroena, powodując zarysowanie powłoki lakierniczej. W taki sposób naraziła pokrzywdzonego na straty wynoszące ok. 1600 złotych. 37-latka została zatrzymana. Badanie alkomatem wykazało, że Beata S. była pod wpływem alkoholu i miała ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Podejrzana już usłyszała zarzut w tej sprawie

Po północy policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z wolskiej komendy otrzymali zgłoszenie o tym, że jakaś kobieta rzuciła cegłówką w citroena, powodując jego uszkodzenie. Nie czekając długo szybko udali się na miejsce. Tam zastali świadków zdarzenia oraz kobietę, której wizerunek odpowiadał rysopisowi osoby za to odpowiedzialnej. Beata S. została zatrzymana. Badanie alkomatem wykazało, że 37-latka ma ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Dalej sprawą zajęli się policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzana usłyszała zarzut uszkodzenia mienia. W trakcie przesłuchania  Beata S. przyznała się do zarzucanego czynu i poddała dobrowolnie karze.

ms

 

Powrót na górę strony