Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Piątkowe utrudnienia na drogach S-8 i DK-7

Data publikacji 30.09.2016

Dzisiaj pomiędzy godziną 14.00 a 19.00 na drodze krajowej numer 7 w gminie Tarczyn, w rejonie Zespołu Szkół w Pamiątce na przejściu dla pieszych planowany jest kolejny protest przeciwko budowie linii 400 KV. Protest odbędzie się także w powiecie grodziskim w miejscowości Oddział. Ruch na drodze S-8 będzie utrudniony w godzinach od 15.00 do 19.00. Policjanci będą kierować podróżnych na przygotowane objazdy. Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i dokładne planowanie podróży.

MIEJSCOWOŚĆ PAMIĄTKA - POWIAT PIASECZYŃSKI

Protest w powiecie piaseczyńskim planowany jest na drodze DK-7 w miejscowości Pamiątka. Uczestnicy w ramach protestu od godziny 14.00 do godziny 19.00 będą chodzili po przejściu dla pieszych, co może wiązać się z  wystąpieniem znacznych utrudnień w ruchu.

Sugerowany objazd w kierunku Krakowa do kierowców pojazdów osobowych:

w miejscowości Rembertów z DK-7 skręt w lewo w ul. Główną
następnie ul. Główną przejazd w ul. Leśną
z ul. Leśnej w prawo w ul. Pawłowicką
z ul. Pawłowickiej w lewo w ul. Ogrodową (m. Kopana)
z ul. Ogrodowej w prawo w ul. Graniczną (m. Kopana)
z ul. Granicznej w lewo w Al. Krakowską (m. Pawłowice-Kopana)  

Sugerowany objazd w kierunku Warszawy do kierowców pojazdów osobowych:

z Al. Krakowskiej DK-7 skręt w prawo w ul. Graniczną (m. Pawłowice-Kopana)
z ul. Granicznej w lewo w ul. Ogrodową (m. Kopana)
z ul. Ogrodowej w prawo w ul. Pawłowicką (m. Kopana)
z ul. Pawłowickiej w lewo w ul. Leśną
następnie ul. Leśną przejazd w ul. Główną
w m. Rembertów z ul. Głównej w prawo na DK-7

Sugerowany objazd dla kierowców pojazdów ciężarowych

w m. Grójec z DK-7 zjazd na DK-50, następnie zjazd na DK-8 i wyjazd na DK-7 w m. Janki lub Sękocin

MIEJSCOWOŚĆ ODDZIAŁ – POWIAT GRODZISKI 

Protest w powiecie grodziskim planowany jest na drodze S-8 w miejscowości Oddział. Uczestnicy protestu  będą przemieszczać się po skrzyżowaniu ul. Chełmońskiego i Słonecznej w godzinach 15.00-19.00.

Podróżnych jadących z Warszawy policjanci będą kierować objazdem do miejscowości Józefina, następnie do miejscowości Adamowizna w ul. Niedźwiedzią, po czym w lewo w ul. Radziejowicką w Janinowie i dalej drogą 579 do Radziejowic, skąd można wrócić na drogę ekspresową S-8. 

Jadący w kierunku Warszawy mają możliwość wcześniejszego zjazdu na węźle Mszczonów i dalej drogą Nr 50 do autostrady A-2 lub na węźle Radziejowice drogą Nr 579 przez Grodzisk Mazowiecki do autostrady A-2. Jadący drogą S-8, którzy nie skorzystają z wcześniejszej zmiany trasy,  dojadą do miejscowości Krze Duże, skąd będą musieli zawrócić do w/w węzłów.

W związku z utrudnieniami prosimy wszystkich kierujących o dokładne planowanie podróży i szczególną ostrożność, a tam, gdzie jest to możliwe o wybieranie dróg alternatywnych oraz o stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy. Policjanci będą na bieżąco nadzorować ruch na odcinkach dróg objętych protestami i kierować podróżnych na objazdy.

INFORMACJE O AKTUALNYCH UTRUDNIENIACH I OBJAZDACH BĘDĄ PODAWANE TAKŻE PRZEZ CB RADIO PRZEZ GENERALNĄ DYREKCJĘ DRÓG KRAJOWYCH i AUTOSTRAD

 

Powrót na górę strony