Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za kradzież kasetki z pieniędzmi

Data publikacji 26.09.2016

Dzięki żmudnej pracy policjantów z komisariatu na Targówku doszło do zatrzymania Roberta C. Mężczyzna był podejrzany o kradzież pieniędzy w kwocie 7300 złotych w jednej ze szkół podstawowych na terenie dzielnicy. 34-latek zrabowane pieniądze miał przeznaczyć na spłatę licznych długów oraz zakup narkotyków. Śledczy przedstawili mu już zarzut za kradzież, do której się przyznał. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat więzienia.

Na początku września policjanci z Targówka otrzymali zgłoszenie o kradzieży pieniędzy w jednej ze szkół podstawowych na terenie dzielnicy. Sprawca wykorzystał chwilową nieuwagę pracownicy i z kasetki ukradł pieniądze w kwocie 7300 złotych, a następnie uciekł.

Sprawą natychmiast zajęli się policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. Dzięki dużemu zaangażowaniu funkcjonariuszy w tę sprawę do policyjnego aresztu trafił 34-letni Robert C. Mężczyzna usłyszał już zarzut za popełnione przestępstwo, do którego się przyznał.

Jak ustalili śledczy, zrabowane pieniądze podejrzany przeznaczył na spłatę licznych długów oraz zakup narkotyków. Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ea/po

Powrót na górę strony