Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani przez dzielnicowych

Data publikacji 23.09.2016

W ręce dzielnicowych wpało dwóch 21-latków, Mateusz Z. i Arkadiusz S. W pecaku i kieszeniach Mateusza policjanci znaleźli dwie paczki po paierosach, w któych ukryte były narkotyki. Arkadiusz posiadał fifkę nabitą marihuaną. Funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę, mefedron i kokainę. W wydziale do walki z przestępczością samochodową i narkotykową okazło się, że poza tym, że obaj mężczyźni posiadali środki odurzające, to jeszcze Mateusz najprawdopodobniej udzielił marihuanę Arkadiuszowi.

Około godziny 16.15 dzielnicowi przechodzili wzdłuż Wybrzeża Szczecińskiego. Podjęli obserwację plaży. Tam zauważyli dwóch młodych mężczyzn, którzy prawdopodobnie zażywali narkotyki.

Mundurowi podjęli interwencję. Podczas legitymowania, kontroli odzieży wierzchniej i bagażu funckjonariusze znaleźli narkotyki. 21-letni Mateusz Z. miał 2 paczki po papierosach,  w których ukrywał środki odurzajace, z kolei 21-letni Arkadiusz S. posiadał nabitą marihuaną szklaną fifkę.

Substancje zostały zabezpieczone, a 21-latkowie zatrzymani, trafili do policyjnych cel. Po przeprowadzeniu przez techników kryminalistyki testów okazało się, że policjanci zabezpieczyli marihuanę, mefedron i kokainę.

Sprawą zajęli się policjanci z wydziału do walki z przestępczością samochodową i narkotykową. W wyniku przeprowadzonych ustaleń i sprawdzeń oraz zgromadzonego materiału dowodowego zatrzymani usłyszeli zarzuty, obaj odpowiedzą za posiadanie środków odurzających, Mateusz dodatkowo za udzielanie.

jw

Powrót na górę strony