Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Z promilami za kierownicą volkswagena

Data publikacji 31.08.2016

Policjanci z patrolówki zatrzymali 52-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna kierował volkswagenem mając 2,7 promila alkoholu we krwi. Dodatkowo nie był w stanie potwierdzić, że przebywa legalnie na terenie Polski. W dochodzeniówce usłyszał zarzut, policjanci wyjaśnią, czy konieczne będzie wdrożenie procedury deportacyjnej.

Około 18.00 policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego zauważyli jadącego volkswagena, którego kierowca, co chwilę, bez żadnego uzasadnionego powodu, zatrzymywał się. Został zatrzymany do kontroli. Po chwili okazało się, że jest pod wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że ma 2,7 promila alkoholu w organizmie. Nie miał przy sobie żadnych dokumentów, w tym  prawa jazdy. Nie potrafił  potwierdzić, czy przebywa w naszym kraju legalnie. 52-letni obywatel Ukrainy trafił do policyjnej celi.

W dochodzeniówce śledczy przedstawili mu zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Aktualnie trwają ustalenia w kwestii ewentualnego wdrożenia czynności deportacyjnych.

ea/jw

Powrót na górę strony