Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Data publikacji 30.08.2016

Policjanci z wydziału kryminalnego na Targówku proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego wizerunek zarejestrowała kamera monitoringu. Osoba ta może mieć związek z kradzieżą roweru, sprzed klatki schodowej bloku przy ul. Kondratowicza, do której doszło w dniu 4 lipca br. Każdy, kto rozpoznaje wskazanego mężczyznę lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji, pod numerem tel. 22 603-81-71 (całodobowo) lub pod nr 22 603-88-88, powołując się na nr sprawy KP-D-II-5479/16.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego na Targówku prowadzą postępowanie za numerem KP-D-II-5479/16 w sprawie kradzieży roweru sprzed klatki schodowej bloku przy ul. Kondratowicza.

W toku wykonanych czynności policjanci zabezpieczyli zapis z kamery monitoringu i na jego podstawie uzyskali rysopis mężczyzny, który może mieć związek z tą kradzieżą. Jego personalia nie są jednak znane. Dlatego też funkcjonariusze apelują do wszystkich osób, które mogłyby pomóc Policji w ustaleniu tożsamości opisanej osoby.

Każdy, kto rozpoznaje wskazanego mężczyznę lub ma jakokolwiek informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi tę sprawę, w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5 w Warszawie, tel. 22 603 88 88 lub 22 603 81 71 (całodobowo). Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: krp6warszawa@policja.waw.pl., powołując się na sprawę nr KP-D-II-5479/16.

ea/po

  • Wizerunek poszukiwanego
  • Wizerunek poszukiwanego
  • Wizerunek poszukiwanego
Powrót na górę strony